Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 4:0 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.

„Montpellier“ vartų sargas Jonas Omlinas 19-ąją minutę po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Kylianas Mbappe 34-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Neymaras 60-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

M.Icardi 61-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. K.Mbappe 63-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.