Madrido „Real“ Ispanijos Supertaurės pusfinalyje 1:2 nusileido Bilbao „Athletic“ ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Edenas Hazardas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Unai Simonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Raulis Garcia 18-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Athletic“ į priekį 1:0.

Netrukus futbolininkas sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino komandos pranašumą 2:0. Toni Kroosas 44-ąją minutę atliko smūgį į vartų centrą, tačiau U.Simonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Karimas Benzema 73-ąją minutę vos iš keleto metro nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Netrukus prancūzas dar kartą nuginklavo vartininką.

Visgi šį kartą teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Sergio Ramoso 88-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Athletic“ finale susitiks su „Barcelona“ ekipa.