Miuncheno „Bayern“ klubas „DFB Pokal“ taurės šešioliktfinalyje po baudinių serijos 2:3 turėjo pripažinti Kylio „Holstein" futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Serge‘as Gnabry 14-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į tuščius likusius vartus išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Thomas Mulleris 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Finas Bartelsas 37-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Leroy’us Sane 47-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu vėl persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

Jamalis Musiala 66-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Ioannis Geliosas meistriškai atrėmė kamuolį.

Hauke‘as Wahlas 95-ąją minutę puikiu smūgiu galva išplėšė lygiąsias ir pratęsimą 2:2.

Tiek per pagrindinį rungtynių laiką, tiek per pratęsimą nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl komandoms teko santykius aiškintis baudinių serijos metu.

„Holstein“ baudinių serijos metu realizavo visus šešis smūgius, tuo tarpu „Bayern“ vienu mažiau – penkis.