Artūro Gudaičio vedama Sankt Peterburgo „Zenit“ (11/6) prieš mačą su Kauno „Žalgiriu“ patyrė nesėkmę. Xavi Pascualio auklėtiniai svečiuose 80:82 (19:13, 21:19, 16:24, 24:26) pripažino Miuncheno „Bayern“ (12/7) pranašumą.

A.Gudaitis žaidė 32 minutes, pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 8/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir dusyk prasižengė. Jis surinko 28 naudingumo balus bei buvo geriausias komandoje. Tai buvo naudingiausios vidurio puolėjo rungtynės šiame Eurolygos sezone.

„Zenit“ antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 10 taškų, bet pranašumo neišlaikė ir 32 žaidimo minutę jau atsiliko septyniais taškais. Rusai varžovus pavijo, kurie po Artūro Gudaičio baudų metimų likus 43 sekundėms mažino skirtumą 77:78.

Tada du taškus pelnė „Bayern“ lyderis Wade’as Baldwinas, po to Billy Barono tritaškis buvo netikslus ir šeimininkai pergalės nepaleido. „Zenit“ ir „Žalgirio“ komandos Sankt Peterburge susitiks penktadienį.

„Bayern“: Wade’as Baldwinas 17, Jalenas Reynoldsas ir Vladimiras Lučičius po 15, DJ Seeley 14.

„Zenit“: Artūras Gudaitis 22 (6 atk. kam.), Kevinas Pangosas 17, Matueszas Ponitka 14.