„Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės trečiajame etape užtikrintai 4:1 nugalėjo su dublerių žaidėjais besirėmusią „Aston Villa“ ekipą.

Aston Villos“ gretose buvo nustatyta net 14 teigiamų koronaviruso atvejų. Iš jų 9 – tarp žaidėjų. Didelė dalis komandos priversta izoliuotis, tačiau rungtynės su „Liverpool“ vis tiek nebuvo nukeltos. Į rungtynes net neatėjo pagrindinis komandos treneris Deanas Smithas, o klubui vadovavo dublerių strategas Markas Delaney.

Sadio Mane jau 4-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Louie Barry 41-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Georginio Wijnaldumas 60-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos vėl persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. S.Mane 63-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau 3:1.

Mohamedas Salah 65-ąją minutę smūgiu kaire koja nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą, o „Liverpool“ iškovojo užtikrintą pergalę 4:1. Priminsime, kad pastaroji šių komandų akistata baigėsi sensacingai. Spalio mėnesį „Premier“ lygoje „Aston Villa“ net 7:2 sutriuškino „Liverpool“.