Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (9/9) iškovojo pergalę prieš Eurolygos grandus. Ispanijos čempionai namuose 95:93 (31:19, 15:26, 33:22, 16:26) palaužė Maskvos CSKA (14/4) ekipą.

Baskų klubas pirmajame ketvirtyje turėjo 15 taškų persvarą, o po trijų kėlinių pirmavo 12 taškų.

Mačo pabaigoje Youssoupha Fallas pataikė tik vieną baudos metimą, taip likus aštuonioms sekundėms palikdamas CSKA ekipai galimybę išlyginti rezultatą arba jį tritaškiu persverti.

Tačiau Mike’o Jameso dvitaškis paskutinę sekundę buvo netikslus.

CSKA tai buvo pirma nesėkmė per pastarąsias 12 rungtynių Eurolygoje.

R.Giedraitis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir kartą prasižengė.

T.Sedekerskis per 20 minučių surinko 8 taškus (1/2 d., 2/2 trit.), blokavo metimą ir kartą prasižengė.

„Baskonia“: Achille Polonara ir Pierria Henry po 18, Rokas Giedraitis 17, Yousoupha Fallas 16, Luca Vildoza 12.

CSKA: Mike’as Jamesas 20 (rez. perd.), Tornike Shengelia, Joelas Bolomboy ir Janis Strelniekis po 13.