Rokas Giedraitis sugrįžo į Berlyną, bet ne taip kaip tikėjosi. Nukeltose 5-ojo Eurolygos turo rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (8-9) nusileido buvusiai lietuvio ekipai ALBA (7-10).

Berlyno klubas namie buvo stipresnis 95:91 (25:19, 20:25, 29:28, 21:19).

R. Giedraitis trečio kėlinio pradžioje suklydo du kartus iš eilės ir Duško Ivanovičius pasodino lietuvį ant atsarginių suolo, nuo kurio puolėjas daugiau nepakilo.

Viso jis žaidė 14 minučių, per jas surinko 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 trit.). Tiek trumpai puolėjas šį sezoną dar nėra rungtyniavęs.

Tadas Sedekerskis per beveik 16 minučių pridėjo 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.).

„Baskonia“ kiek geriau pradėjo rungtynes, bet jau antro kėlinio pradžioje ALBA susikrovė 12 taškų pranašumą.

Jis buvo ištirpęs iki minimalaus, bet trečio ketvirčio metu vokiečiams vėl buvo pavykę atstatyti rekordinę persvarą.

Vis tik „Baskonia“ surengė spurtą 13:0 ir lemiamo kėlinio pradžioje išsiveržti į priekį 79:74.

Likus žaisti tris minutes baskai vis dar pirmavo 89:84, bet ALBA išlygino rezultatą, o iki mačo pabaigos likus 34 sek. Maodo Lo dvitaškiu su pražanga jau išvedė Berlyno ekipą į priekį 94:91.

„Baskonia“ ataka buvo nesėkminga, nepaisant trijų bandymų atakuoti, o ALBA pergalę įtvirtino Johanneso Thiemanno tikslus baudos metimas.

ALBA šiame mače vertėsi be keturių žaidėjų ir trenerio. Vokiečiai realizavo net 16/29 tritaškių, o rungtynes baigė spurtu 11:2.

ALBA: J. Grangeris 21, M. Lo 19, S. Fontecchio 15, J. Thiemannas 14, J. Mattisseckas 12.

„Baskonia“: A. Polonara 18 (10 atk. kam.), Z. Dragičius 17, A. Petersas 15, P. Henry 10.