Vokietjos čempionate – favoritų pergalės

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate 5:2 sutriuškino „Mainz“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Kontratakos smaigalyje atsidūręs Jonathanas Burkardtas 32-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0.

Alexanderis Hackas 44-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Tikslaus Roberto Lewandowskio perdavimo sulaukęs Joshua Kimmichas 50-ąją minutę nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Varžovo gynybą įveikęs Leroy‘us Sane 55-ąją minutę nuostabiu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Niklas Sule 70-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 3:2.

R.Lewandowskis 76-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 4:2.

Netrukus Lenkijos futbolininkas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, o „Bayern“ iškovojo užtikrintą pergalę 5:2.

O kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ namuose 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“ ekipos futbolininkus.

Marco Reusas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Erlingas Haalandas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko galingą smūgį į vartų centrą, tačiau vartininkas dar kartą išgelbėjo svečius nuo praleisto įvarčio.

Thomas Delaney 63-ąją minutę baudos smūgio metu sulaukęs tikslaus perdavimo atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Manuelis Akanji 66-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Borussia" ekipą į priekį 1:0.

Iš varžovų gynybos gniaužtų išsilaisvinęs Jadonas Sancho 91-ąją minute sėkmingai nuginklavo vartininką ir įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.