Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (11/6) Eurolygoje patyrė trečią nesėkmę iš eilės, kai išvykoje 77:90 (26:22, 19:21, 10:27, 22:20) nusileido Miuncheno „Bayern“ (11/6) klubo krepšininkams.

Katalonai mače vertėsi be Brandono Davieso ir lyderio Nikola Mirotičiaus.

„Bayern“ vis dar neturėjo Vladimiro Lučičiaus.

Svečiai pirmavo 26:16, bet prasidėjus antram kėliniui šeimininkai vis gerino žaidimą ir jau netrukus buvo šalia katalonų.

Vėliau „Bayern“ įjungė aukštesnę pavarą, ypač Wade'o Baldwino dėka, kuris tempė komanda į priekį trečiame kėlinyje.

Skirtumas tik augo, o trečiame kėlinyje jis pasiekė dviženklę persvarą (70:55). „Barcelona“ tik pačioje rungtynių pabaigoje ėmė kiek mažinti skirtumą, bet nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.

Svečiams lemiamas pasirodė trečiasis kėlinys, kurį Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pralaimėjo net 10:27.

Katalonus į neviltį varė gynėjas W. Baldwinas, kuris pelnė 29 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko net 41 naudingumo balą.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 29, Paulas Zipseris 16, Nickas Weileris-Babbas 14, Jalenas Reynoldsas 12 (8 atk. kam.).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16, Rolandas Šmitas 14, Cory Higginsas 12, Artiomas Pustovijus ir Adamas Hanga 10.