Pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (8/8) komanda, kurios garbę gina Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. Ispanijos čempionė namuose 71:70 (17:30, 22:17, 16:11, 16:12) palaužė „Valencia“ (10/7) ekipą.

„Baskonia“ antrajame ketvirtyje atsiliko 17 taškų, tačiau rungtynes perlaužė savo naudai. Likus žaisti 2:13 minutei Achille Polonara tritaškiu išvedė baskus į priekį 71:68 ir per likusį laiką vienintelius du taškus „Valencia“ pelnė nuo baudų metimų linijos.

R.Giedraitis žaidė 31 minutę, pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 2/7 trit., 0/1 baud.), atkovojo 5, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, bet po dukart suklydo ir prasižengė.

T.Sedekerskis žaidė 16 minučių, surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 5, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

„Baskonia“: Achille Polonara 18, Rokas Giedraitis 14, Alecas Petersas ir Luca Vildoza po 11, Pierria Henry 9.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 16, Fernando San Emeterio 11, Klemenas Prepeličius 10.