Dar vieną pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/1) ekipa, kuri išvykoje 77:70 (17:9, 16:22, 30:12, 14:27) nugalėjo Nur Sultano „Astana“ (3/7) klubą.

Svečiai daugmaž viso mačo metu kontroliavo žaidmą. Po pertraukos skirtumas pasiekė ir 20 taškų. Šeimininkai ketvirtame kėlinyje dar bandė priartėti prie varžovų, kai spurtavo net 16:0.

Bet A. Gudaitis su komandos draugais sėkmingai persvarą išlaikė ir iškovojo pergalę.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, 2 kartus suklydo, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

„Astana“: Martinas Meieris 15, Devynas Marble'as 14, Jeremiah Hillas 10.

„Zenit“: Willas Thomasas 19 (12 atk. kam.), Artūras Gudaitis 18, K.C. Riversas (5 rez. perd.) ir Austinas Hollinsas po 8, Kevinas Pangosas 7 (9 rez. perd.).