Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:1 nugalėjo „Eibar“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Karimas Benzema jau 6-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Real“ klubą į priekį 1:0.

Luka Modričius 13-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino svečių panašumą 2:0.

Kike 28-ąją minutę fantastišku smūgiu dešine koja nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Sergio Ramosas 82-ąją minutę lietė ranka kamuolį baudos aikštelėje. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra žaidimo ranka neužfiksavo ir nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Lucasas per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį šiose rungtynėse ir rezultatas tapo 3:1.