Vokietijoje – „Union“ ir „Bayern“ lygiosios

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Berlyno „Union“ ir Miuncheno „Bayern“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Taiwo Awoniyi jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Manuelis Neueris.

Grischa Promelis 4-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Union“ ekipą į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 23-ąją minutę po kontakto su gynėju krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Serge‘as Gnabry 43-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Thomas Mulleris 67-ąją minutę taip pat atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Robertas Lewandowskis 67-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1