UEFA Čempionų lygoje trečiadienį pasibaigs grupių etapas.

Paryžiaus „Saint-Germain“ nukeltose H grupės rungtynėse namuose 5:1 (3:0) nušlavė Stambulo „Basaksehir“ ekipą.

Tris įvarčius pelnė Neymaras (21, 38 ir 50 min.), du pridėjo Kylianas Mbappe (42 ir 62 min.).

Pirmasis įvartis įrašė prancūzą į Čempionų lygos istoriją – jis tapo jauniausiu žaidėju, pasiekusiu 20 įvarčių ribą turnyre. Iki šiol šis rekordas priklausė Lioneliui Messi.

„Barcelona“ žvaigždė tą padarė būdamas 22 metų ir 266 dienų amžiaus, kai K. Mbappe dabar – 21 metai ir 355 dienos.

Paguodos įvartį turkams pelnė Mehmetas Topalis (57 min.).

Rungtynės buvo pratęstas nuo 14 minutės – būtent ties ja antradienį mačas buvo nutrauktas, kai Turkijos klubas vieną iš teisėjų apkaltino rasizmu.

Kitose rungtynėse ne pajėgausios sudėties rungtyniavęs ir jau anksčiau D grupės nugalėtojo vardą užsitikrinęs „Liverpool“ išvykoje 1:1 (1:0) sužaidė su „FC Midtjylland“.

Anglus į priekį jau pirmąją rungtynių minutę išvedė Mohamedas Salah, bet 62 min. į „Liverpool“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį tiksliai realizavo Alexanderis Scholzas.

Kitose grupės rungtynėse Bergamo „Atalanta“ 1:0 (0:0) palaužė Amsterdamo „Ajax“, kuris rungtynes baigė dešimtiese.

Antrą geltoną kortelę 79 min. užsidirbęs Ryanas Gravenberchas turėjo palikti savo ekipą mažumoje, o tuo pasinaudoję italai 85-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį – pasižymėjo Luisas Murielis.