Kurtinaičio vargai tęsiasi – „Chimki” krito ir Miunchene

Rimo Kurtinaičio ir Maskvos srities „Chimki“ (2/9) komandos problemos tęsiasi – Eurolygoje pralaimėta trečią kartą iš eilės.

Rusijos ekipa svečiuose 77:80 (22:15, 18:28, 24:21, 13:16) pripažino Miuncheno „Bayern“ (8/4) pranašumą.

„Chimki“ rungtynes pradėjo geriau, kuri antrajame kėlinyje pirmavo 15 taškų. Tačiau po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, o prasidėjus paskutinei mačo minutei rusai pirmavo minimalia persvara.

Tada likus žaisti 42 sekundėms Nickas Weileris-Babbas baudų metimais išvedė „Bayern“ į priekį.

Kitoje atakoje Aleksejau Švedo tolimas metimas buvo netikslus ir per 26 sekundes „Bayern“ išlaikė pranašumą.

„Chimki“ turnyrinėje lentelėje užima paskutinę vietą.

„Bayern“: Wade’as Baldwinas 19, Paulas Zipseris 18, Vladimiras Lučičius 10, Jalenas Reynoldsas 8.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Gregas Monroe 18, Janis Timma 10, Devinas Bookeris 9.