Pergalingą žygį Eurolygoje tęsia Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (8/1) ekipa, kuri namuose 76:65 (19:6, 20:16, 22:22, 15:21) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/6) krepšininkus.

Įspūdingai gynyboje katalonai žaidė pirmajame kėlinyje, kuriame leido varžovams įmesti vos 6 taškus ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau turėjo dviženklį pranašumą – 19:6. Nors antrajame ketvirtyje „Crvena Zvezda“ įsibėgėjo puolime, tačiau svečių deficitas dar labiau išaugo – 22:39.

Po didžiosios pertraukos skirtumas buvo perkopęs ir 20 taškų ribą (43:22) ir Serbijos klubas sugrąžinti intrigos nebesugebėjo – lietuvio kariauna įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams Nikola Mirotičius pelnė 23 taškus (23 min., 31 naud. bal.), Pierre‘as Oriola – 12 (5 atk. kam.), Nickas Calathesas – 10 (8 rez. perd.), Cory Higginsas pridėjo 7.

Pralaimėjusiems 12 taškų įmetė Dejanas Davidovacas, po 9 – Emanuelis Terry (6 atk. kam.) ir Duopas Reathas, po 8 surinko Ognjenas Dobričius (2/6 tritaškiai) ir Langstonas Hallas.

Rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas Jordanas Loydas per 22 minutes sukrapštė 2 taškus (0/8 metimai, 2/2 baudos metimai) ir surinko 3 naudingumo balus.