Penktadienį Eurolygos rungtynėse pirmuosius du kėlinius atsilikinėjusi Madrido „Real“ (5/4) ekipa svečiuose 73:67 (21:26, 15:16, 23:11, 14:14) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/6) ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Pirmą kartą į priekį „Real“ išsiveržė tik 23-ią susitikimo minutę, o prieš tai turėjo 5-7 taškų deficitą.

Nepaisant to, kad „Real“ pavyko pirmauti, tačiau labiau nutolti nuo varžovų jie nesugebėjo ir iki paskutinių minučių vyko atkakli kova.

Likus žaisti 4 min. po Corey Waldeno dvitaškio „Crvena Zvezda“ susigrąžino pranašumą (65:64), tačiau tada Trey Thompkinsas pataikė du tritaškius iš eilės ir „Real“ vėl nutolo (70:65).

Daugiau nei 3 minutes komandos negalėjo pelnyti taškų, o šį taškų badą tik likus žaisti 17 sekundžių nutraukė Facundo Campazzo, pataikęs vieną baudą iš dviejų (71:65). Netrukus Corey Waldenas sumažino šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (67:71), tačiau Sergio Llullas realizavo dar dvi baudas (73:67) ir nugalėtojas nebekėlė abejonių.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 22, Corey Waldenas 16, Johny O‘Bryantas 7.

„Real“: Trey Thompkinsas 14, Anthony Randolphas 13, Jaycee Carrollas ir Sergio Llullas – po 9.