Maskvos CSKA (4-4) iškovojo trečią pergalę iš eilės Eurolygoje – namuose 89:86 (23:16, 24:19, 19:23, 23:28) įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (2-4).

Savo ruožtu baskams tai buvo trečias iš eilės pralaimėjimas.

Rokas Giedraitis per 21 minutę pasižymėjo 10 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.) ir surinko 2 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo 16 minučių, per jas taškų nepelnė, pramesdamas vieną tritaškį, bet atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

CSKA saugiu atstumu pirmavo nuo pirmųjų mačo minučių, bet „Baskonia“ likus žaisti tris minutes surengė įspūdingą spurtą.

Tuo metu rezultatas dar buvo 82:71 CSKA naudai, bet visas rungtynes strigęs Pierria Henry vienas surinko 10 taškų ir svečiai išlygino rezultatą 82:82.

Tada sekė tikslūs Willo Clyburno ir to paties P. Henry dvitaškiai. Likus žaisti 23 sekundes Darrunas Hilliardas smeigė septintą savo tritaškį ir truktelėjo rusų klubą 87:84, R. Giedraitis prametė du kartus, o CSKA pergalę įtvirtino baudų metimais.

D.Hilliardas šiose rungtynėse sukratė net 31 tašką (7/10 trit.), o trečią kėlinį pabaigė įspūdingu metimu iš savo aikštės pusės.

CSKA: D. Hilliardas 31, D. Hacketas 16, W. Clyburnas ir T.Šengelija po 12.

„Baskonia“: Y. Fallas 19, P. Henry 17, L. Vildoza ir A. Petersas po 13, R. Giedraitis 10.