Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „West Brom“ futbolininkus.

Heungas Min Sonas 13-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarasis sulaukė tikslaus perdavimo baudos aikštelėje, tačiau uždelsė atlikti smūgį, o tuo pasinaudojęs gynėjas suspėjo blokuoti kamuolį.

Harry Kane‘as 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį šį kartą sėkmingai blokavo gynėjas.

Carlosas Viniciusas 83-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau Samas Johnstone‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Galiausiai H.Kane’as 88-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išplėšė „Tottenham“ dramatišką pergalę 1:0.