„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 5:2 sutriuškino „Real Betis“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Ousmane‘as Dembele 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

A.Griezmannui 32-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Antonio Sanabria per pridėtą pirmo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1.

A.Griezmannas jau 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Netrukus Aissa Mandi užsidirbo raudoną kortelę ir svečiai šiose rungtynėse liko rungtyniauti dešimtyje. Lionelis Messi 61-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo 3:1.

Nepaisant to, Lorenas 73-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

Tačiau netrukus katalonai ėmė triuškinti varžovus. L.Messi 82-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir vėl padidino katalonų pranašumą 4:2. Pedri 90-ąją minutę taip pat pridėjo įvartį, o „Barcelona“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:2.