Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos B grupės rungtynėse 4:1 sutriuškino „Molde“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Martinas Ellingsenas 22-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Molde“ ekipą į priekį 1:0.

Kristofferas Haugenas pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Seadas Kolasinacas 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sheriffas Sinyanas 62-ąją minutę taip pat pasiuntė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 2:1.

Nicolas Pepe 69-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos padidino „kanonierių“ pranašumą 3:1.

Susitikimo pabaigoje Josephas Willockas taip pat pridėjo įvartį, o Anglijos klubas iškovojo pergalę 4:1.

Tuo tarpu kitose rungtynėse „Milan“ net 0 – 3 turėjo pripažint „Lille“ futbolininkų pranašumą.

Yusufas Yazici 22-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rišvedė „Lille“ į priekį 1:0.

Zeki Celikas 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Y.Yazici 55-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Netrukus futbolininkas pridėjo dar vieną įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.