Rungtynių baigtį galima nuspręsti ir per pirmąjį kėlinį. Tai puikiai įrodė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3/4) namie 104:89 (35:11, 23:25, 24:28, 22:27) nugalėjusios Prienų „CBet“ (4/4).

Pasvaliečiai „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje jau mina ant kulnų „CBet“. Prieniškiai lieka 6-ti, tačiau „Pieno žvaigždės“ yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.

Toliau stebina iš „Ryto“ pasiskolintas Karolis Giedraitis. Gynėjas pelnė 19 taškų ir surinko 25 naudingumo balus. Šeši žaidėjai šeimininkų gretose peržengė dviženklį taškų skaičių.

Pasvaliečiai realizavo 17 tritaškių (65 proc.) bei atliko 25 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams Dominykas Domarkas įmetė 22 taškus ir surinko 30 naudingumo balų.

„CBet“ puolime atkovojo 10 kamuolių, tačiau gynyboje nebuvo tokie užsidegę.

„Pieno žvaigždės“ į aikštę išėjo siausti. Kosminis pirmasis kėlinys nepaliko jokių abejonių, kas turi laimėti šias rungtynes.

6 tritaškiai, bendras 70 proc. pataikymas „iš žaidimo“ ir išprovokuotos 6 varžovų klaidos leido pasvaliečiams įgyti įspūdingą 24 taškų pranašumą (35:11).

Antrajame kėlinyje „CBet“ išjungė panikos režimą, bet šeimininkų pranašumas buvo tiesiog per didelis. Į pertrauką „Pieno žvaigždės“ išlaikė beveik nepakitusią distanciją nuo varžovo (58:36).

Po pertraukos 7:0 atkarpą laimėję svečiai sugebėjo šiek tiek priartėti, tačiau fantastiškai pataikančios „Pieno žvaigždės“ vėl nutolo (82:64).

Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai – „Pieno žvaigždės“ įtvirtino svarbią pergalę. Paskutinėmis minutėmis iš aikštės dar buvo išvarytas Pasvalio klubo puolėjas Danielis Amigo. Jis alkūne smūgiavo varžovų gynėjui Dominykui Domarkui. Epizodą įvertinę teisėjai jam skyrė diskvalifikacinę pražangą.

„Pieno žvaigždės“: K. Giedraitis 19 (8/12 met., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. bal.), Branko Mirkovičius (7/7 met., 6 rez. perd.) ir Tomas Lekūnas (4/6 trit.) po 18 taškų.

„CBet“: D. Domarkas 22 (7/11 met., 30 naud. bal.), Marquisas Wrightas 21 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud. bal.), Regimantas Miniotas 14 taškų.