„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynes su „Alaves“ baigė lygiosiomis 1:1.

Perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Ansu Fati 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Lionelis Messi 23-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau gynėjas sėkmingai blokavo kamuolį ir ataka nutrūko.

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs Luisas Rioja 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Alaves“ į priekį 1:0.

Jota 62-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele šiame susitikime, kuri virto į raudoną, bei „Alaves“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Antoine‘as Griezmannas 64-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Lionelis Messi 86-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir argentiniečio įvarčio neįskaitė.

Kiek anksčiau šeštadienio vakarą vykusiose mačuose Madrido „Atletico“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Osasuna“, o Bilbao „Athletic“ savo stadione 2:1 pranoko „Sevilla“ ekipą.