Fantastiškai ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavusi „Barcelona“ (5/1) komanda iškovojo pergalę Eurolygos turnyre. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 72:71 (20:19, 19:18, 19:19, 14:15) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (2/2) su Roku Giedraičiui ir Tadu Sedekerskiu.

Barselonos klubą į priekį vedė 18 taškų surinkęs Nikola Mirotičius, 12 įmetė Brandonas Daviesas. Pralaimėjusiems 15 pelnė Zoranas Dragičius.

„Baskonia“ po trijų kėlinių atsiliko dviem taškais, bet paskutinio kėlinio pradžioje daugiau nei penkias minutes nepraleido nei taško ir laimėjo atkarpą 13: 0.

Šeimininkai po šios atkarpos pirmavo 69:58. Nepaisant to, „Barcelona“ komanda atsitiesė, kuri likus žaisti 52 sekundėms po Alexo Abrineso baudų metimų persvėrė rezultatą 72:71.

Taip buvo užbaigta Barselonos klubo atkarpa 14:2.

„Baskonia“ paskutinėje atakoje turėjo kamuolį, bet abu komandos bandymai paskutinėmis sekundėmis buvo netikslūs.

Barselonos klubas su šia pergale Eurolygoje pavijo Kauno „Žalgirio“ komandą bei revanšavosi baskams už neseniai patirtą nesėkmę Ispanijos lygoje.

R.Giedraitis žaidė 17 minučių, per kurias įmetė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

T.Sedekerskis žaidė beveik keturias minutes, per kurias pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, atkovojo du kamuolius, kartą prasižengė ir išprovokavo pražangą.

Šiame mače abi komandos kartu padarė 39 klaidas.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 15, Achille Polonara 14, Youssoupha Fallas 11, Tonye Jekiri 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18, Brandonas Daviesas 12, Alexas Abrinesas 10, Kyle’as Kuricas 9.