Miuncheno „Bayern“ UEFA Čempionų lygos A grupės išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Maskvos „Lokomotiv“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Robertas Lewandowskis jau 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Leonas Goretzka 13-ąją minutę puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Kingsley Comanas 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Joshu Kimmicho 58-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir ataka nutrūko.

Antonas Mirančiukas 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1.

Bet netrukus svečių saugas J.Kimmichas 79-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išplėšė „Bayern“ pergalę 2:1.

Kitose ankstyvesnėse antradienio rungtynėse Donecko „Šachtar“ ir Milano „Inter“ komandų akistata baigėsi lygiosiomis 0:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Romelu Lukaku 16-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartų sargas. Nicola Barella 17-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

R.Lukaku 22-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Svečių puolėjas Lautaro Martinezas 54-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti taip ir nepavyko.