Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos B grupės išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Vienos „Rapid“ futbolininkus.

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs Taxiarchisas Fountas 51-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Rapid“ į priekį 1:0.

Davidas Luizas 70-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 74-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

C grupės mače Leverkūzeno „Bayer“ net 6:2 namuose pranoko „Nice“ ekipą iš Prancūzijos. Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 61-ąją minutę pasižymėjo dar sykį, o 79-ąją Karimas Beklarabi pelnė ir ketvirtąjį komandos įvartį.

Lyg to nebūtų gana per ketverias minutes „Bayer“ pelnė dar du įvarčius ir triuškino varžovus 6:2. Rezultatą 90-tąją Prancūzijos klubas dar kiek sušvelnino, kai pasižymėjo Alexis Claude'as Maurice'as.