Šeštadienį Panevėžio Aukštaitijos stadione vykusiame Hegelmann LFF taurės finale prireikė baudinių serijos, po kurios Panevėžio „Panevėžys“ 2:1 (1:1) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir iškovojo istorinę taurę.

Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją šalyje ir tam tikruose regionuose, finalo rungtynės vyko su žiūrovų apribojimais. Panevėžio Aukštaitijos stadionas talpina 6600 žiūrovų, tačiau nuspręsta į stadioną įleisti iki 1000 aistruolių.

Abu įvarčiai per pagrindinį rungtynių laiką buvo pelnyti pirmame kėlinyje. Iš pradžių 23-ią minutę „Panevėžį“ į priekį išvedė greitoje atakoje vienas pabėgęs Ernestas Veliulis, tačiau jau 26-ą minutę T.Eliošius baudos aikštelėje pargriovė V.Slavicką, o 11 metrų baudinių seriją realizavo Oliveira Renanas.

Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, todėl komandos mušė baudinių seriją. Net 8 smūgiai iš eilės buvo sėkmingi, o tada sužibėjo „Panevėžio“ vartininkas R.Broetto, kuris atrėmė A.Zivanovičiaus smūgį į dešinį vartų kampą.

Lemiamą baudinį „Panevėžio“ gretose mušė S.Vasquezas, kuris neklydo ir padovanojo „Panevėžiui“ istorinį trofėjų.

Praėjusiais metais taurę iškovojusi „Sūduva“ šiemet pusfinalyje peršoko Vilniaus „Žalgirio“ barjerą, o pirmojo tokio trofėjaus siekiantys „Penevėžio“ futbolininkai į finalą iškopė sutriuškindami Vilniaus „Riterius“.