„Man City“ minimaliai pranoko „Arsenal“ futbolininkus

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Riyadas Mahrezas jau 1-ąją minutę vienu lietimu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Raheemas Sterlingas 23-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Iš gynybos gniaužtų išsilaisvinęs Bukayo Saka 26-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Edersonas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Philas Fodenas 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą „Arsenal“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo kamuolį atrėmęs Berndas Leno.