Tunise prasidėjusiame dar viename ITF serijos turnyre vėl dalyvauja ir du Lietuvos tenisininkai – Laurynas Grigelis (ATP-473) ir nereitinguotas Lukas Mugevičius.

Antradienį dvejetų varžybų starte lietuviai 6:4, 6:1 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą porą iš Argentinos – Facundo Juarezą ir Guido Ivaną Justo. Savo varžovus ketvirtfinalyje lietuviai sužinos kiek vėliau.

Vienetų varžybų kvalifikacijoje L.Mugevičius be kovos pateko į antrąjį ratą ir 7:6 (7:1), 6:4 nugalėjo britą Sachą Modicą. Deja, lemiamoje kovoje dėl vietos pagrindiniame etape lietuvis apmaudžiai 6:4, 0:6, [9:11] nusileido kitam britui Oscarui Weightmanui.

L.Grigelis, kuris sieks trečio vienetų titulo per tris savaites, pagal reitingą pateko į pagrindinį etapą. Ketvirtas pagal skirstymą lietuvis pirmajame rate žais su slovėnu Tomu Kočevaru-Dešmanu (ATP-710), kurį neseniai nugalėjo tokio paties rango turnyro Tunise finale.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.