Tunise vykusiame ITF serijos vyrų teniso turnyre dar vieną nugalėtojo titulą iškovojo lietuvis Laurynas Grigelis (ATP-515).

Sekmadienį finale lietuvis per 1 valandą 28 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo argentinietį Matiasą Franco Descottę (ATP-637). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Tiek pirmajame, tiek antrajame setuose ilgai tęsėsi lygi kova. Visgi, pirmojo seto aštuntajame geime ir antrojo seto devintajame geime lietuviui pavyko realizuoti „break pointus“ ir įgyti pergalingą pranašumą.

L.Grigelis vienetų varžybose iškovojo 10-ą pergalę iš eilės ir laimėjo 2-ą titulą per 2 savaites. Jam atiteko 10 ATP vienetų reitingo taškų. Iš viso lietuvis jau yra laimėjęs 26 profesionalų vienetų turnyrus. 25 iš jų – ITF ir 1 – ATP „Challenger“ serijos.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudarė 15 tūkst. JAV dolerių.