„Heat“ paskutinių sekundžių dramoje pratęsė NBA finalo seriją

Majamio „Heat“ komanda paskutinių sekundžių dramoje pratęsė NBA finalo seriją. Eriko Spoelstros auklėtiniai 109:108  (25:24, 35:32, 28:26, 23:26) įveikė Los Andželo „Lakers“ ir serijos rezultatą sušvelnino 2:3.

Ketvirtame kėlinyje Majamio ekipa buvo priekyje (93:82), bet „Lakers“ neleido atsiplėšti ir gana greitai prisivijo varžovus, o po Kentaviouso Caldwello-Pope’o metimo ir pirmavo 97:96.

Likus žaisti minutę L. Jamesas ir J. Butleris apsikeitė taikliais metimais, o „Lakers“ toliau pirmavo 106:105.

Mačo nugalėtojas sprendėsi lemiamomis paskutinėmis sekundėmis.

Likus žaisti 16,8 sekundžių Jimmy Butleris realizavo abu baudų metimus ir išvedė „Heat“ komandą į priekį 109:108.

Kitoje atakoje Danny Greenas metė pro šalį, o po to kamuolį atkovojęs Markieffas Morrisas padarė klaidą. Likus 1,6 sekundei Tyleris Herro realizavo abu baudų metimus, didino skirtumą iki trijų taškų ir per likusį laiką „Lakers“ nieko nesukūrė.

„Heat“ komanda pirmavo didžiąją rungtynių dalį ir vienu metu turėjo 11 taškų pranašumą.

L.Jamesas pralaimėjusiems pelnė 40 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Anthony Davisas pelnė 28 taškus.

Majamio klubui šiame mače dar nepadėjo Goranas Dragičius ir aikštėje pasirodė tik septyni krepšininkai.

J.Butleris nugalėtojams pelnė 35 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo klubas šiąnakt žaidė su alternatyvia apranga ir tikėjosi tapti NBA čempione, tačiau dabar kitas mačas bus žaidžiamas naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Heat“: Jimmy Butleris 35 (12 atk. kam. 11 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 26, Kendrickas Nunnas 14, Bamas Adebayo 13, Tyleris Herro 12, Jae Crowderis 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 40 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 28, Kentavious Caldwellas-Pope 16, Danny Greenas 8.