Giedraitis pasiekė taškų rekordą Eurolygoje

Nesėkmę Eurolygoje patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1/1) ekipa, kuri išvykoje 73:90 (16:23, 15:13, 18:29, 24:25) neprilygo Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/1) krepšininkams.

Sužaidus 6 minutes dar buvo lygu (9:9), bet tada „Crvena Zvezda“ laimėjo atkarpą 10:2 ir atitrūko (19:11), o persvara panaši išliko ir sužaidus pirmąsias 10 minučių – 23:16.

Antrajame ketvirtyje „Baskonia“ per 4 minutes į savąjį krepšį praleido vos vieną dvitaškį ir priartėjo – 23:25. Čia pat šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl truktelėjo į priekį – 31:23. Įpusėjus mačui svečiai buvo priartėję nežymiai – 31:36.

Po didžiosios pertraukos Serbijos klubas spurtavo 8:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 44:31. Iki kėlinio pabaigos „Crvena Zvezda“ savo atotrūkį padidino dar labiau – 65:49. Per paskutinę atkarpą vaizdas aikštelėje nepasikeitė – Serbijos ekipa kontroliavo situaciją ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Tadas Sedekerskis per 15 minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Eurolygos karjeros rezultatyvumo rekordą, kuris iki tol siekė 22 taškus, pagerino Rokas Giedraitis. Lietuvis per 32 minutes įmetė 26 taškus (3/5 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, blokavo varžovo metimą, prarado 4 kamuolius, prasižengė 4 sykius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 30 (5/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 34 naud. bal.), Marko Simonovičius 16 (4/5 tritaškiai), Torrianas Waldenas 9, Ognjenas Kuzmičius 8 (8 atk. kam.).

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 26, Luca Vildoza 13 (3/6 tritaškiai), Achille Polonara 10, Alecas Petersas 9.