Anglijos „Premier“ lygos čempionas „Liverpool“ klubas sekmadienio vakarą patyrė neįtikėtiną pralaimėjimą. Praėjusių metų autsaideriai Birminghamo „Aston Villa“ svečiams iš Liverpulio atseikėjo net 7 įvarčius.

Dvikovą „Liverpool“ pralaimėjo 2:7.

Ollie Watkinsas jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs grubia Adriano klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0.

Netrukus futbolininkas antrą kartą iš eilės nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Mohamedas Salah 33-ąją minutę puikiu smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Johnas McGinnas 35-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, o kamuolys nuo rikošeto atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo 3:1.

O.Watkinsas 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva dar labiau padidino „Liverpool“ pranašumą 4:1.  Rossas Barkley taip pat nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 5:1.

M.Salah pelnė šiame susitikime antrą įvartį ir dar kartą sušvelnino rezultatą 2:5. Netrukus Jackas Grealishas du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo net 7:2.

„Aston Villa“ šiose rungtynėse kontroliavo vos 28% kamuolio, tuo tarpu „Liverpool“ – net 72%.