Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 4:3 įveikė Berlyno „Hertha“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Serge‘as Gnabry 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Thomas Mulleris 36-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Robertas Lewandowskis 40-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Netrukus Lenkijos futbolininkas dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Jhonas Cordoba 59-ąją minutę tiksliu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Matheusas Cunha 71-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 2:2.

R.Lewandowskis 85-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Bayern" naudai 3:2.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Jessicas Ngankamas 88-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl atstatė pusiausvyrą 3:3.

R.Lewandowskis 93-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė „Bayern“ dramatišką pergalę 4:3.