Ilgai lauktas titulas: Grigelis triumfavo turnyro Tunise finale

Tunise pasibaigusiame ITF serijos vyrų teniso turnyre vienetų varžybų nugalėtoju tapo lietuvis Laurynas Grigelis (ATP-515).

Sekmadienį finale lietuvis per 1 valandą 32 minutes 6:1, 7:5 nugalėjo slovėną Tomą Kočevarą-Dešmaną (ATP-812). L.Grigelis iškovojo pagrindinį turnyro trofėjų ir 10 ATP vienetų reitingo taškų.

Pirmajame sete lietuvio persvara nekėlė didesnių abejonių – slovėnas nerealizavo vienintelio „break pointo“, o L.Grigelis laimėjo dvi varžovo padavimų serijas. Antrajame sete lietuvis išbarstė persvarą (3:1, 4:2, 4:4), bet vienuoliktajame geime sugebėjo realizuoti „break pointą“. Tuomet L.Grigelis susigrąžino iniciatyvą ir savo padavimų metu įtvirtino pergalę.

L.Grigeliui tai buvo pirmas ITF vienetų titulas nuo 2019 m. rugsėjo. Iš viso lietuvis jau yra laimėjęs 25 profesionalų vienetų turnyrus. 24 iš jų – ITF ir 1 – ATP „Challenger“ serijos.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudarė 15 tūkst. JAV dolerių.