Bartzokas: „Mes nežaidėme protingai“

Pirėjo „Olympiacos“ treneris Georgios Bartzokas po nesėkmės Kauno „Žalgiriui“ kalbėjo apie blogai sužaistą paskutinį ketvirtį.

Lietuvos čempionai po trijų kėlinių atsiliko 11 taškų, bet paskutinį ketvirtį laimėjo 21 – 9 ir šventė pergalę rezultatu 68 – 67.

„Tai buvo skaudus pralaimėjimas pirmose sezono rungtynėse ir tikrai sužaidėme blogą paskutinį kėlinį. Jame mes pataikėme tik tris metimus iš 18 ir iš jų prametėme visus aštuonis tritaškius.

Mes jiems suteikėme antruosius šansus ir tai jiems davė papildomo pasitikėjimo. Tokiame lygyje pirmaujant 11 taškų tu turi tiesiog protingai užbaigti rungtynes, bet mes nežaidėme protingai.

Tai tik sezono pradžia. Turime pasimokyti iš šio pralaimėjimo“, – sakė graikas.

„Žalgirio“ pergalę mačo pabaigoje nulėmė Rokas Jokubaitis, kuris likus 3,5 sekundėms atsikovojo kamuolį puolime, išprovokavo pražangą ir dviem baudų metimais persvėrė rezultatą.

Lietuvos čempionai kitas rungtynes žais namuose, priims Maskvos srities „Chimki“.