„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ rungtynėse 3:0 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Ansu Fati 11-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Katalonų ekipos gynėjas Clementas Lengletas pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei katalonai liko rungtyniauti dešimtyje.

Lucas Olaza antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 2:0.

Sergi Roberto per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį, o katalonai iškovojo triuškinamą pergalę 3:0.