Miuncheno „Bayern“ Vokietijos Supertaurės finale 3:2 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro titulą.

Corentinas Tolisso 18-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Thomas Mulleris 32-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino Miuncheno ekipos pranašumą 2:0. Bet Julianas Brandtas 39-ąją minutę smūgiu dešine koja nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Dortmundo ekipai rezultatą mače išlygino puolėjas Erlingas Haalandas 55-ąją minutę sėkmingai perkėlęs kamuolį per vartininką.

Joshua Kimmichas 82-ąją minutę antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „Bayern“ pergalę 3:2.