Londono „Tottenham“ klubas „Carabao“ taurės aštuntfinalyje po baudinių serijos 2:1 privertė kapituliuoti Londono „Chelsea“ futbolininkus ir pateko tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Callumas Hudsonas Odoi 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Hugo Llorisas.

Timo Werneris 19-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Gedsono Fernandeso 23-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Erikas Lamela 35-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Edouardas Mendy meistriškai atrėmė kamuolį.

Erikas Lamela 83-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Per likusį pagrindinį rungtynių laiką nei vienai iš komandų pasižymėti daugiau taip ir nepavyko. Nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijos metu. „Tottenham“ realizavo visus 5 smūgius, „Chelsea“ – 4 ir Jose Mourinho žengė į kitą etapą.