Giedraitis Ispanijoje atvedė „Baskonia“ į sunkią pergalę

Ispanijos lygoje sėkmingas rungtynes sužaidė trys viename mače žaidę lietuviai. Vitorijos „Baskonia“ klubas svečiuose 86:84 (16:19, 22:28, 19:11, 29:26) palaužė Madrido „Estudiantes“ krepšininkus.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 2/10 trit., 8/8 baud.), atkovojo, perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Jis buvo rezultatyviausias „Baskonia“ krepšininkas.

Jo bendraklubis Tadas Sedekerskis per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius ir dukart prasižengė.

Dovydas Giedraitis pralaimėjusiems pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo, perėmė po kamuolį bei kartą prasižengė.

Nugalėtojams dar 20 taškų surinko Tonye Jekiri, 15 pelnė Alecas Petersas, o pralaimėjusiems 26 surinko Johnas Robersonas.