Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ svečiuose 0:2 nusileido Kupijo „KuPS“ ekipai iš Suomijos.

Šiuo pralaimėjimu Marijampolės klubas baigė savo kovas Europoje, nes šiame etape dar žaidžiamas tik vienas tarpusavio mačas.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo „Sūduva“ ir per pirmas penkias minutes daugiau laiko praleido varžovų pusėje, bet nieko pavojingo sukurti nepavyko.

18 minutę Lietuvos klubo saugas Thomasas Salamonas baudos smūgiu pabandė nuginkluoti suomių vartininką, bet šis smūgį atlaikė.

23 minutę jau Josipas Tadičius atitrūko nuo varžovų gynybos, bet krisdamas ir smūgiuodamas vienu metu į vartus nepataikė.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 30-ąją minutę, kai Ivanas Kardumas nesutarė tarpusavy su „Sūduvos“ gynėjais dėl aukštai skriejančio kamuoly, o svečių puolėjas Lucasas Rangielis pasinaudoję sumaištimi kyštelėjo koja ir kamuolys įskriejo į tuščius vartus.

50 minutę L. Rangelis ir vėl buvo arti įvarčio, bet šįkart lietuvius išgelbėjo patikimai sužaidęs I. Kardumas.

Čia pat ir „Sūduva“ atsakė pavojinga ataka, kai kamuolys nukrito Deividui Matulevičiui ties 15 metrų žyma, bet smūgis praskriejo virš vartų.

63-ąją minutę marijampoliečiai turėjo idealią progą išlyginti mačo rezultatą, tačiau vienas prieš vartus likęs J. Tadičius iš labai patogios situacijos net nepataikė į vartų plotą.

Neįmušė lietuviai, tuoj pat taikliu smūgiu atsakė suomiai. 72 minutę po kampinio galva įvartį į „Sūduvos“ vartus pelnė Igoris Tarasovas.

Per likusį laiką „KuPS“ sėkmingai apsigynė ir šventė galutinę pergalę rezultatu 2:0.

Į paskutinį, ketvirtąjį, UEFA Europos lygos atrankos etapą „Sūduva“ prieš tai buvo patekusi trejus metus iš eilės.