Labai atkakliose „Betsafe-LKL“ rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/1) komanda pademonstravo sugrįžimą ir panaikino 13 taškų deficitą, o mačo herojumi tapo Jahennsas Manigat, pataikęs pergalingą metimą.

Jo dėka „Pieno žvaigždės“ svečiuose 81:80 (21:21, 11:17, 24:24, 25:18) palaužė „Šiaulius“ (0/2).

Jei pradžioje vienoje aikštės pusėje aktyviau taškus rinko Tomas Lekūnas, tai kitoje – R. Andersonas su Justu Furmanavičiumi, o spurtas 7:0 „Šiauliams“ leido pirmauti 38:30. Po didžiosios pertraukos buvo galima matyti nemažai tolimų šūvių – pakako pusės ketvirčio, kad abi ekipos susmeigtų 5 tritaškius. Vis tik šiauliečiai persvarą saugojo (53:45), nors panaši tritaškių tendencija ir tęsėsi.

Pasvalio ekipa deficitą aptirpdė (56:62), bet intriga apogėjų pasiekė lemiamame kėlinyje. Po Arvydo Šikšniaus metimo pasvališkiai atsiliko tik minimaliai (66:68), o Andreja Milutinovičius skirtumą rėžė iki minimalaus – 70:71. Po ilgos pertraukos „Pieno žvaigždės“ persvėrė rezultatą, kuomet J. Manigat buvo taiklus (72:71), tačiau R. Andersono baudos metimas greitai vėl įvedė lygybę.

Paskutinėmis minutėmis užvirė ir aistros – Paulius Petrilevičius gavo techninę pražangą, o šiauliečiai gavo lengvas progas susigrąžinti persvarą – 79:75. J. Manigat vėl kurstė intrigą – pataikė iš toli, o liko tik 26 sekundės.

Nors viena ataka šeimininkams nenusisekė, jie vėl turėjo šansą po svečių klaidos – Andy Van Vlietas pataikė reikšmingą baudą – 80:78. Vis tik viską pakeitė paskutinė „Pieno žvaigždžių“ ataka ir J. Manigat tritaškis – jis buvo taiklus ir atnešė pergalę svečiams.

J. Manigat sąskaitoje iš viso – 19 taškų (4/9 trit.), 15 pridėjo A. Šikšnius, 12 – A. Milutinovičius, 11 – T. Lekūnas (8 atk. kam.). Danielis Amigo pelnė 7 taškus, bet labiau pasižymėjo kova dėl kamuolių – jų sugriebė 9.

„Šiauliams“ 19 taškų pridėjo E. Fridrikssonas (2/10 trit., 10 rez. perd.), 17 – R. Andersonas, 12 – A. Van Vlietas (9 atk. kam.), 9 – A. Urbonas, 8 – Eimantas Stankevičius.