Penktosios pergalės Kroatijos čempionate siekęs Valdas Dambrauskas jos nepasiekė. Lietuvio treniruojamas HNK „Gorica“ klubas lygiosiomis 2:2 sužaidė su vienais iš lygos autsaiderių Pulos „Istra“ klubu.

Įdomu tai, kad rungtynės su „Istra“ klubu, kuriam priklauso Karolis Laukžemis, bet jis registruotas rungtynėms nebuvo, lygiu rezultatu 2:2 buvo pasibaigusios ir praėjusiais metais.

„Gorica“ gretose Paulius Golubickas šias rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, tačiau į aikštę jis buvo išleistas 71 minutę, kuomet dar rezultatas buvo 1:1.

Po kelių minučių nuo tos akimirkos, kai į aikštę žengė lietuvis, „Gorica“ narys Matthew Steenvoordenas gavo raudoną kortelę ir uždirbo baudinį, kurį varžovai realizavo ir įsiveržė į priekį.

Visgi nuo pralaimėjimo „Gorica“ išgelbėjo po keitimo į aikštę žengęs komandos naujokas Younesas Delfi, kuris pasižymėjo 89 minutę ir išplėšė komandai lygiąsias. „Istra“ ekipai tai buvo pirmasis sezono taškas.

Verta paminėti ir tai, kad šeštadienį pergalių serijos nepratęsė ir Zagrebo „Dinamo“ klubas, kuris namuose sužaidė lygiosiomis 3:3, tad po penkių turų „Gorica“ ir „Dinamo“ turi po 13 taškų ir rikiuojasi turnyrinės lentelės viršuje.