Majamio „Heat“ komanda surengė dar vieną sugrįžimą ir Rytų konferencijos finale įsirašė antrąją pergalę. Eriko Spoelstros auklėtiniai 106:101 (28:31, 19:29, 37:17, 22:24) įveikė Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje pirmauja 2:0.

Goranas Dragičius nugalėtojams pelnė 25 taškus, Bamas Adebayo įmetė 21 ir „Heat“ komanda šiąnakt laimėjo panaikindama 17 taškų deficitą.

Floridos ekipa tiek taškų atsiliko antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 13 taškų.

„Mums patinka patiems sau apsisunkinti darbą. Patinka turėti dviženklį deficitą ir tada atsitiesti“, - sakė Jimmy Butleris.

„Heat“ komanda varžovus pavijo per trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 37:17. B.Adebayo vien per šį ketvirtį surinko 15 taškų ir jam pasibaigus Floridos klubas buvo priekyje 84:77.

Jaylenas Brownas iki rungtynių pabaigos likus žaisti 15 sekundžių prametė tritaškį, kuris būtų lyginęs rezultatą. Po to J.Butlerio baudų metimai įtvirtino „Heat“ pergalę.

Majamio ekipa antrą kartą šioje serijoje laimėjo panaikindama dviženklį deficitą. Pirmajame mače komanda atsiliko 14 taškų.

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (5 rez. perd.), Bamas Adebayo 21 (10 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 18, Jimmy Butleris 14, Jae Crowderis 12, Tyleris Herro 11.

„Celtics“: Kemba Walkeris 23 (7 atk. kam.), Jaylenas Brownas ir Jaysonas Tatumas po 21, Marcusas Smartas 14, Enesas Kanteris 9.