Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 84:73 (24:22, 22:15, 21:16, 17:20) nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Dvikovą geriau pradėjo uteniškiai (7:1), bet „Lietkabelis“ atsakė atkarpa 14:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 15:9. „Juventus“ buvo išlyginusi rezultatą (22:22), bet Kyle‘o Vinaleso dvitaškis leido komandai po pirmojo kėlinio pirmauti 24:22.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ neleido daugiau varžovams artėti ir pirmiausia atitrūko 8 taškais (35:27), o įpusėjus dvikovai turėjo 9 taškų atsargą – 46:37.

Po didžiosios pertraukos Paulius Valinskas inicijavo aikštės šeimininkų spurtą 6:0, kuris leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 52:37. Praraja tarp ekipų praktiškai nepasikeitė ir sužaidus tris ketvirčius – 67:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ kilo į lemiamą šturmą, kai deficitą sumažino iki 5 taškų – 69:74. Tuomet Nenado Čanako auklėtiniai atsakė 7 taškais iš eilės (81:69) ir ramiai užbaigė rungtynes.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (4/6 tritaškiai), Gytis Masiulis 18 (2/3 tritaškiai, 5 atk. kam.), Kyle‘as Vinalesas 15 (6/11 dvitaškiai), Marinas Maričius 13 (12 atk. kam.), Margiris Normantas 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 22 (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kam., 27 naud. bal.), Ignas Vaitkus (2/2 tritaškiai) ir Vytautas Šulskis (0/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 16, Žygimantas Skučas 9.

Pirmąsias savo rungtynes naujajame „Betsafe–LKL“ sezone uteniškiai žais rugsėjo 19 dieną prieš Vilniaus „Rytą“, tuo tarpu panevėžiečiai rugsėjo 20 d. bandys įveikti Prienų „CBet“ ekipos barjerą.