53
Rungtynių akimirkos (Roko Lukoševičiaus nuotr.)

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą pasiruošimo sezonui cikle  namie nusileista Eurolygoje rungtyniausiančiai Atėnų „Panathinaikos“.

53

Graikai buvo stipresni 75:67 (22:19, 19:12, 23:14, 11:22).

„Rytui“ šiose rungtynėse du amerikiečiai – Demetriusas Jacksonas ir Andrew Goudelockas surinko daugiau nei pusę visų taškų. Pirmasis sumetė 24, antrasis 19 taškų.

„Rytas“ prieš varžovus tik pačioje rungtynių pradžioje. Vilniečiai neblogai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio atsiliko tik 19:22.

Tačiau antrame kėlinyje graikai surengė spurtą 9:0 ir atitrūko dviženkliu skirtumu. Antrą mačo pusę Nemanja Nedovičiaus vedamas „Panathinaikos“ dar kartą truktelėjo į priekį 7:0 ir susikrovė triuškinamą dvidešimties taškų pranašumą.

Ketvirtame kėlinyje „Panathinaikos“ rėmėsi atsarginiais žaidėjais ir „Rytui“ pavyko sumažinti atsilikimą.

Po D.Jacksono dvitaškio ir A.Goudelocko tolimo šūvio atsilikimas mažėjo iki 61:66. Vis tik po minutės pertraukėlės „Panathinaikos“ pelnė penkis taškus be atsako ir susigrąžino dviženklę persvarą. „Rytas“ dar bandė kabintis, bet Graikijos čempionai išsaugojo pergalę.

Oficialų sezoną vilniečiai pradės šeštadienį.

„Rytas“: Demetriusas Jacksonas 24, Andrew Goudelockas 19, Rokas Gustys 8, Arnas Butkevičius ir Martynas Echodas – po 6.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 18, Georgios Papagiannis 9.