Atėnų „Panathinaikos“ komanda Eurolygos turnyre Kaune iškovojo trečiąją vietą.

Graikijos klubas rezultatu 110:102 (26:23, 23:20, 19:22, 24:27, 18:10) po pratęsimo įveikė Berlyno ALBA krepšininkus.

Rungtynių pabaigoje Ioannis Papapetrou galėjo išplėšti „Panathinaikos“ pergalę, tačiau graikas pataikė vieną baudos metimą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes Marcuso Fosterio vedama „Panathinaikos“ surinko 18 taškų ir įsirašė pergalę.

M.Fosteris nugalėtojams pelnė 29 taškus, jis pataikė septynis tritaškius iš devynių.

„Panathinaikos“ klubas pusfinalyje nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris 29 (7/9 trit.), Nemanja Nedovičius ir Ioannis Papapetrou po 19, Zachas Auguste’as 12, Pierre’as Jacksonas 9 (8 rez. perd.).

ALBA: Johannesas Thiemannas 21, Maodo Lo 17, Nielsas Giffey ir Luke’as Sikma po 14, Peytonas Siva ir Jaysonas Grangeris po 13.