Jamalo Murray vedama Denverio „Nuggets“ komanda pratęsė sezoną Vakarų konferencijos pusfinalio kovose.

Michaelo Malone‘o auklėtiniai 111:105 (23:28, 21:28, 29:24, 38:25) įveikė Los Andželo „Clippers“ ir serijos rezultatą sušvelnino 2 – 3.

Denverio komanda jau ketvirtą kartą šiame sezone laimėjo rungtynes, kuriose pralaimėjimas jai reikštų sezono pabaigą.

J.Murray nugalėtojams pelnė 26 taškus, Nikola Jokičius įmetė 22 ir atkovojo 14 kamuolių.

„Nuggets“ pirmoje mačo pusėje atsiliko 16 taškų, o trečiojo ketvirčio pradžioje turėjo 15 taškų deficitą. Vėliau iniciatyvos ėmęsis Paulas Millsapas per visą šį ketvirtį surinko 14 taškų ir jam pasibaigus komanda atsiliko 73 – 80.

Po to „Nuggets“ paskutinį kėlinį laimėjo rezultatu 38 – 25. Jame likus žaisti 1:11 minutei Michaelas Porteris tritaškiu didino komandos pranašumą 105 – 100. Po to baudų metimais ji išlaikė pranašumą.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

„Clippers“ komanda siekia pirmą kartą patekti į konferencijos finalą ir tai šeštas pralaimėtas mačas paeiliui, kuriame Kalifornijos ekipa turėjo galimybę laimėti vietą Vakarų finale.

Kawhi Leonardas pralaimėjusiems pelnė 36 taškus, Paulas George‘as įmetė 26.

„Nuggets“: Jamalas Murray 26 (8 atk. kam.), Nikola Jokičius 22 (14 atk. kam.), Paulas Millsapas 17, Monte Morrisas 12, Jerami Grantas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 36 (9 atk. kam.), Paulas George‘as 26, Marcusas Morrisas 12, Patrickas Beverley 10.