Bostono „Celtics“ komanda Rytų konferencijos pusfinalyje nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Brado Stevenso auklėtiniai 111:89 (25:11, 37:24, 25:28, 24:26) įveikė Toronto „Raptors“ ir serijoje pirmauja 3:2.

Jaylenas Brownas nugalėtojams pelnė 27 taškus, Kemba Walkeris surinko 21 ir visas „Celtics“ startinis penketukas varžovų pagrindinį penketą pranoko 93-45.

„Celtics“ komanda nei karto neatsiliko. Jį pirmąjį kėlinį laimėjo 14 taškų persvara, prieš ilgąją pertrauką pirmavo 27 taškais ir per šią dvikovą komandas vienu metu skyrė 30 taškų.

Toronto klubas per pirmąsias 8:53 žaidimo minutes pataikė tik 2 metimus iš 15 ir padarė penkias klaidas.

Bostono ekipa pusfinalio seriją prieš NBA čempionus galės uždaryti trečiadienį.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 18, Normanas Powellas 16, Pascalis Siakamas, Kyle‘as Lowry ir Mattas Thomasas po 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27, Kemba Walkeris 21, Jaysonas Tatumas 18 (10 atk. kam.), Danielis Theisas ir Bradas Wanamakeris po 15, Marcusas Smartas 12.