NBA čempionė Toronto „Raptors“ komanda laimėjo antrą kartą iš eilės ir išlygino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą. Nicko Nurse‘o auklėtiniai 100:93 (31:27, 18:22, 32:24, 19:20) įveikė Bostono „Celtics“ ir serijos rezultatas tapo 2:2.

Pascalis Siakamas nugalėtojams pelnė 23 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Kyle‘as Lowry įmetė 22 bei sugriebė tiek pat atšokusių kamuolių.

Bostono klubui Jaysonas Tatumas surinko 24 taškus ir sugriebė 10 kamuolių, tačiau visa komanda pataikė vos septynis tritaškius iš 35.

Vienas „Celtics“ lyderių Jaylenas Brownas pataikė tik keturis metimus iš 18/

Paskutiniame kėlinyje „Celtics“ komandai nepavyko sumažinti skirtumą iki mažesnio nei penkių taškų. Kai paskutinę mačo minutę komandas skyrė penki taškai, Jaysonas Tatumas užsidirbo pražangą puolime.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 23 (11 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 22 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Serge Ibaka 18, Fredas VanVleetas 17, Normanas Powellas 5.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (10 atk. kam.), Kemba Walkeris 15 (8 rez. perd.), Jaylenas Brownas 14, Danielis Theisas ir Marcusas Smartas po 8.